Rowery

Zejdź z utartych ścieżek i doświadczaj Gdyni rowerem

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne miejskie modele (idealne na przejażdżkę po bulwarze i okolicach), ale także elektryczne górskie rowery CUBE (w sam raz na wypad do pobliskich lasów).


Z wypożyczalni mogą korzystać zarówno goście, jak i osoby spoza willi. O szczegóły pytaj telefonicznie: +48 731 000 064.

Nasz przewodnik

Znamy Gdynię od podszewki i chętnie dzielimy się rekomendacjami. To nie tylko prawdziwy raj dla foodies. Na liście zebraliśmy też ciekawe muzea, miejsca dla ciała i duszy, punkty widokowe i opcje na wieczory.

Design & Sztuka

Jeśli interesujesz się sztuką, wybierz się na spacer śladami twórczości Traffic Design

Jeśli interesujesz się sztuką, wybierz się na spacer śladami twórczości Traffic Design. Na swojej drodze spotkasz m.in. murale, rzeźby i płaskorzeźby, artystyczne bramy i szyldy oraz całą masę ciekawostek o artystach
i nieoczywistych gdyńskich przestrzeniach. Chętnie umówimy cię na wycieczkę po Gdyni z organizatorami.

Architektura

Fanom architektury polecamy spacery szlakiem gdyńskiego modernizmu

Podczas wycieczek odkryjesz najbardziej efektowne budynki i wnętrza w mieście. W tym także dekoracje klatek schodowych oraz malownicze boczne uliczki i modernę nieznaną skrytą na styku miasta z portem. Zainteresowani?

 

Sporty wodne

Nie trzeba wyruszać na Półwysep, aby zażyć aktywnego morskiego wypoczynku

Urokliwie położona Rewa, znajdująca się nieopodal Gdyni, oraz otaczający ją akwen morski umożliwia szkolenia przy każdym kierunku wiatru. Niezależnie czy chcesz stawiać pierwsze kroki na desce, czy jesteś już prosem, podpowiemy gdzie najlepiej zejść na wodę, lub wybrać się na szkolenia indywidualne albo kursy grupowe.

#Foodies

Gdynia to prawdziwy raj dla foodies

Wiemy, gdzie wybrać się na zapierające dech menu degustacyjne lub gdzie można skosztować pyszności w wersji budżetowej. Powiedz nam na co masz ochotę, a my z chęcią rezerwujemy Ci stolik.

Joga i wyciszenie

Niezależnie czy chcesz ćwiczyć w pojedynkę, czy w grupie, na plaży czy w studio –

zapewnimy Ci trening pod okiem najlepszych specjalistów w mieście.

Nasz zespół może umówić zajęcia z pilatesu, różnych odmian jogi, a nawet baletu dla dorosłych! Ćwiczenia skierowane są do osób o różnym stopniu zaawansowania, także dla początkujących. Dodatkowo polecamy tzw. sound baths, czyli sesje relaksacyjne z użyciem mis lub gongów, oraz medytacje i treningi mindfulness.

Łodzie i nurkowanie

Dla tych, którzy łakną kontaktu z wodą, mamy specjalną ofertę na wynajem jachtów, skuterów i motorówek

Zachęcamy także do podwodnych przeżyć – w formie kursów nurkowania dla początkujących (w tym także najmłodszych) i profesjonalistów albo morskich wypraw np. na nurkowanie wrakowe lub pod lodem.

Warsztaty DIY

W naszym zaprzyjaźnionym centrum kulturalnym znajdziesz szereg zajęć

związanych m.in. ze sztuką, nowymi technologiami, ekologią oraz designem

Jeśli interesuje Cię nurt Do It Yourself i podczas pobytu nad morzem, chcesz rozwinąć swoje umiejętności np. o podstawy stolarstwa, sitodruku lub druku 3D – daj nam znać. Chętnie zarezerwujemy Ci miejsce na wybranych warsztatach.

URBEX

Gdynia skrywa w sobie wiele tajemnic, także poza centrum miasta

Wspólnie z doświadczonymi przewodnikami (historykami i miejskimi entuzjastami) możesz odkrywać nieznane terytoria, nieoczywiste dzielnice i nietypowe miejskie trasy np. śladem gdyńskich rozlewni piwa, lokalnych kin czy zjawisk paranormalnych.

Zaplanuj

Lubisz mieć wszystko dopasowane do siebie?

Marzy ci się rejs na jachcie lub wypad na cały dzień
 do Gdańska? A może chcesz odkrywać pobliską naturę? Podziel się z nami swoimi potrzebami, a chętnie doradzimy jakiś nieoczywisty pomysł 
lub niebanalne miejsce.