Apartament

Najpiękniejsze pokoje w Willi Wincent. Każdy apartament wyróżnia się własnym wystrojem. Większość z nich posiada widok na morze oraz prywatny, słoneczny taras. Wnętrze pokoju dzieli się na strefę dzienną wyposażoną w telewizor, fotele oraz kanapę (gotową pomieścić dodatkowych gości), strefę sypialną z dużym, dwuosobowym łóżkiem oraz przestrzeń kuchenną. Idealne dla osób ceniących wygodę, ludzi podróżujących w grupie oraz wszystkich gości chętnych budzić się z widokiem na Bałtyk. W środku znajduje się duża łazienka z prysznicem, suszarką i naturalnymi, wegańskimi kosmetykami Yope. Pokój jest wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, kuchnię, szafę, zestaw wypoczynkowy, klimatyzację i darmowe wifi. Niektóre apartamenty dostępne z widokiem na morze i prywatnym tarasem.

Studio

Wygodny pokój z dużym łóżkiem przeznaczonym dla dwóch osób oraz kanapą, mogącą pomieścić dodatkowych gości. Wyróżniają go duże okna oraz wygodny układ, który dzieli pokój na dwie mniejsze przestrzenie - sypialną i dzienną. Najlepszy dla gości podróżujących w kilka osób. W środku znajdziesz dużą łazienkę z prysznicem, suszarką i naturalnymi, wegańskimi kosmetykami Yope. Wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, biurko, szafę i darmowe wifi.

Twin

Większy pokój z dwoma łóżkami, które można złączyć. Jego atutem jest duże okno oraz w niektórych pokojach balkon, wychodzący na pobliski las i korty tenisowe. Idealny dla osób podróżujących zawodowo lub szukających dla siebie większej przestrzeni. W środku znajduje się duża łazienka z prysznicem, suszarką i naturalnymi, wegańskimi kosmetykami Yope. Pokój jest wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, biurko, szafę oraz darmowe wifi.

Mini

Nasz najbardziej kompaktowy pokój wyposażony w duże łóżko gotowe pomieścić dwie osoby. Wysokie okno sprawia, że przestrzeń pełna jest naturalnego światła. Idealny dla par lub osób podróżujących w pojedynkę, szczególnie na krótkie wypady do Gdyni. W łazience znajduje się prysznic, suszarka oraz zestaw naturalnych, wegańskich kosmetyków Yope. Pokój jest również wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, biurko, szafę oraz darmowe wifi. Niektóre pokoje dostępne z balkonem.