Wybierz pokoje dla siebie

Na krótkie wypady nad morze, czy na dłuższy wypoczynek – czekają na Ciebie przestrzenie pełne dizajnerskich perełek.

Apartament

Najpiękniejsze pokoje w Willi Wincent. Każdy wyróżnia się unikalnym wystrojem. Większość z nich posiada widok na morze oraz prywatny taras. Wnętrze pokoju dzieli się na trzy strefy: wypoczynkową, sypialnianą oraz kuchenną. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, ludzi podróżujących w grupie oraz wszystkich gości chętnych budzić się z widokiem na Bałtyk.

Studio

Wygodny pokój z dużym łóżkiem przeznaczonym
 dla dwóch osób oraz kanapą, mogącą pomieścić dodatkowych gości. Wyróżniają go duże okna oraz wygodny układ, który dzieli pokój na dwie mniejsze przestrzenie - sypialną i dzienną. Najlepszy dla gości podróżujących w kilka osób.

Twin

Większy pokój z dwoma łóżkami, które można złączyć. Jego atutem jest duże okno oraz w niektórych pokojach balkon, wychodzący na pobliski las i korty tenisowe. Idealny dla osób podróżujących zawodowo lub szukających dla siebie większej przestrzeni.

Mini

Nasz najbardziej kompaktowy pokój wyposażony 
w duże łóżko gotowe pomieścić dwie osoby. Wysokie okno sprawia, że przestrzeń pełna jest naturalnego światła. Idealny dla par lub osób podróżujących w pojedynkę, szczególnie na krótkie wypady do Gdyni. Niektóre pokoje dostępne z balkonem.