Pokoje
Niezależnie czy szukasz apartamentu na dłuższy pobyt, czy pokoju na jedną noc, mamy dla Ciebie piękne przestrzenie.

Znajdziesz u nas zarówno kompaktowe pokoje, jak i piękne apartamenty pełne dizajnerskich perełek. Każdy pokój wyposażony jest w: Wi-Fi, kosmetyki, czajnik, telewizor, suszarkę, lodówkę.

czytaj więcej
Atrakcje

Zejdź z utartych ścieżek i doświadczaj Gdyni jak lokals.

Zapytaliśmy najciekawszych mieszkańców Trójmiasta, jak spędzają swój wolny czas i co poleciliby znajomym. Tak powstała lista wyjątkowych uciech, które zorganizuje dla Ciebie nasz zespół.

Koncept

Inspirujemy się przeszłością, ale serwujemy ją we współczesnej odsłonie.

Odkryj świat pięknego designu i niezwykłej historii budynku przy ulicy Wincentego Pola 33.

Osobisty charakter

Gdynia od lat zwycięża w krajowych rankingach na najlepsze miasto do życia.

Zależy nam na tym, aby nasi goście mogli z łatwością odkrywać jej czar. Dlatego promujemy nowoczesne, spersonalizowane podejście do mieszkańców willi, odpowiadające na ich indywidualne potrzeby i zainteresowania.

Powiedz nam czym się interesujesz lub czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Chętnie dzielimy się wiedzą o nieoczywistych atrakcjach i lokalnych uciechach.
Doświadcz z nami nadmorskiego stylu życia!

Historia

Od swoich początków Willa Wincent wpisuje się w historię miasta.

Budynek powstał w 1929 roku, trzy lata po uzyskaniu przez Gdynię praw miejskich. Pierwsza właścicielka p. Maria Kozierska tworzyła go z myślą o pensjonacie, niestety wojna pokrzyżowała jej plany.

W 2015 podupadającą wtedy posiadłość kupiło trzech młodych Gdynian, którzy postawili sobie za cel przywrócenie willi do czasów dawnej świetności i dokończenie dzieła pani Marii. Za rewitalizację obiektu odpowiadał zespół architektów – Maciej Ryniewicz, Rafał Katelowski oraz Krzysztof Katelowski.

DESIGN

Odkrywając nasze wnętrza, odkrywasz historię designu modernistycznej Gdyni.

Inspiracje do wystroju czerpaliśmy z wystaw poświęconych m.in. architekturze, narodzinom miasta, oraz współpracy z konserwatorem zabytków. Efektem są np. paleta unikalnych kolorów, materiałów i faktur widocznych w obiekcie. Specjalnie zaprojektowane meble i wyposażenie współgrają z klasykami polskiego wzornictwa.

W niektórych pokojach można natknąć się na współczesne wznowienia przepięknych powojennych mebli, które w limitowanych wersjach produkuje Politura. Jednym z nich jest krzesło Byk autorstwa Edmunda Homy, wybitnego architekta i projektanta, który większość swojego życia spędził właśnie w Gdyni.

OPINIE

Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze!

Nic nie cieszy nas bardziej niż dobre opinie, które otrzymujemy od naszych gości. Dziękujemy! Zadowolenie z usług jest najlepszym certyfikatem jakości.

PORANKI

Zacznij dobrze dzień od pożywnego śniadania!

W sali na poziomie -1 serwujemy pyszne, obfite śniadanie w postaci bufetu. Do wyboru są opcje słone, słodkie wegańskie, wegetariańskie i mięsne.

Godziny otwarcia sali śniadaniowej:

Poniedziałek – piątek | 7.30-10.30
Sobota – niedziela | 8.00-11.00
Cena: 49 zł (dzieci 3-12 lat - 30 zł)

Z bufetu mogą korzystać nie tylko goście willi. O szczegóły pytaj w recepcji. 

WIECZORY

Wieczorem zapraszamy na chwilę relaksu do wyjątkowej przestrzeni baru W33.

W klimatycznym anturażu polecamy skosztować ponadczasowych drinków. Raczymy koktajlami codziennie od 18.00 do 24.00.

Rezerwacje: relaks@willawincent.pl 

Wypożyczalnia

Odkrywaj Gdynię rowerem.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne miejskie modele (idealne na przejażdżkę po bulwarze i okolicach), ale także elektryczne rowery górskie (w sam raz na wypad do pobliskich lasów).

Z wypożyczalni mogą korzystać zarówno goście, jak i osoby spoza willi. O szczegóły pytaj telefonicznie: +48 731 000 064.

Lokalizacja
Kontakt

Willa Wincent

Adres

ul. W. Pola 33
81-433 Gdynia

Telefon

+48 731 000 064

EMAIL

relax@willawincent.pl

Willa Wincent otrzymała subwencję finansową udzieloną przez Polski Fundusz Rozwoju.
Media i współpraca
marketing@willawincent.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone  - 2019 Willa Wincent